Блог

2019-08-16

Математика для вступу за кордон: інтерв'ю з викладачем

Про особливості підготовки до українських та закордонних іспитів з математики та спектр спеціальностей закордонних коледжів та університетів, для яких математика є обов’язковим іспитом, розповідає Олена Крицька — магістр математики, репетитор з шестирічним досвідом, розробник та викладач курсу «Математика. ЗНО» в освітній студії NATURE Tutor Group.

+ Читать подробнее

2018-11-26

8 художніх фільмів для продуктивної підготовки до ЗНО з історії України

Час поговорити про те, як зробити підготовку до ЗНО з історії України більш якісною та продуктивною!

На початку просте запитання: які асоціації викликає у вас словосполучення «підготовка до ЗНО»? Найчастіше це «навчання», «лекції», «нудні підручники» та «нескінченні конспекти»… Але на певному етапі підготовки стає все важче сприймати «суху» інформацію, зазубрювати «голі» дати та запам’ятовувати факти життя «безликих» діячів. І тут ми пропонуємо звернутись до візуального виду мистецтва — кінематографу,  який допоможе розібратися зі складною проблематикою історії України ХХ ст. 

+ Читать подробнее

2018-11-25

13 найпоширеніших помилок в ЗНО з математики

З року в рік завдання ЗНО з математики здаються абітурієнтам все складнішими та не зрозумілішими, а саме тому і підготовка до ЗНО перетворюється на запеклу боротьбу з підручниками та посібниками і на змагання із запам’ятовування формул.

Хоч на сам тест учні приходять, здавалося б, озброєними до зубів, але все одно укладачі нездоланних задачок знаходять наші слабкі місця. Частіше за все, це відбувається через неуважність або поспіх, але комп’ютеру, який перевіряє тестові бланки з відповідями на це абсолютно байдуже. 

+ Читать подробнее

2018-11-22

7 рекомендованих ресурсів для підготовки до ЗНО з української мови та літератури

Підготовка кожного учня до ЗНО індивідуальна: хтось готується самостійно, інші займаються з репетиторами або на курсах, комусь допомагають друзі чи рідні.

Та в будь-якому разі ми послуговуємося різноманітними довідниками, посібниками, збірниками завдань тощо. Тож до Вашої уваги добірка ресурсів для підготовки до ЗНО з української мови та літератури. 

+ Читать подробнее

2015-11-18

Индивидуальные занятия с репетитором по биологии: взгляд ученика и репетитора (НЕстатья для самостоятельных размышлений)

«Я пришел на занятие к репетитору по биологии, готовлюсь к ЗНО, хочу поступать в медицинский университет. Занимаюсь уже пару месяцев. Прошли молекулярный уровень и клетку, сейчас изучаем анатомию и физиологию человека

+ Читать подробнее

2015-11-17

Подготовка к ЗНО: курсы или индивидуальные занятия?

Немаловажно определиться стоит ли посещать курсы по подготовке к ЗНО (групповые занятия) или все же более эффективными будут индивидуальные занятия с репетитором. В этой статье мы постараемся кратко описать основные преимущества и недостатки занятий в мини-группе и индивидуально

+ Читать подробнее